Zariadenia

Naše systémy sú zostavené z kvalitných zariadení od špičkových spoločností, ktoré sa touto problematikou zaoberajú už niekoľko rokov a zabezpečujú najvyšší komfort pre užívateľa.

 Fronius

logo fronius

 Táto rakúska spoločnosť sa špecializuje na účinné a spoľahlivé meniče.  Modulárne usporiadanie prispieva k rovnomernej účinnosti v celej šírke napäťového rozsahu. Vznikajú tak vysoko funkčné  meniče pripojené do siete, ktoré optimálne spolupracujú so všetkými solárnymi panelmi a generujú maximálny výnos.

Victron Energy

victron energy

Holandska spoločnosť Victron Energy bola založená v roku 1975 a vyrástla z malej, v jednej kancelárií sídliacej technologickej spoločnosti, až po spoločnosť pôsobiacu v 60 krajinách sveta. Väčšina zariadení je vyvíjaná predovšetkým s možnosťou nasadenia v extrémne náročných podmienkach námorníctva, priemyslových prevádzkach atd.
Hlavným zameraním sú sínusové meniče napätia, sínusové meniče s nabíjačkami batérii, nabíjačky batérii, prepínače a iné.
Tieto výrobky sú z profesionálneho hľadiska vnímané ako ideálna voľba k nezávislosti dodávky elektrickej energie.

Logitex

7

Fotovoltický systém pre ohrev teplej úžitkovej vody (TÚV) vyvinutý na Slovensku. Patentované ovládanie jednosmerného prúdu (DC), ktoré používa Logitex, sa dá použiť okrem ohrevu vody aj pre kúrenie, ktoré je pripojené ku zdroju z fotovoltických panelov. Absolútnou svetovou dominanciou systému Logitex je automatický presun jednosmerného prúdu medzi výrobkami, ktoré sú napojené na zdroj jednosmerného prúdu (DC).

SMA Solar Technology

2 

Ako svetová jednotka na trhu patrí tato spoločnosť z Kasselu k firmám, podľa ktorých sú posudzované ostatné. Špičková účinnosť 98% a nové technológie zabezpečujú maximálne výnosy a najvyšší komfort pre užívateľa. Pomocou inteligentnej systémovej techniky realizuje SMA meniče pripojené k sieti a sieťové autonómne systémy – pre každý typ panelu a každú veľkosť systému.

Steca Elektronik GmbH

 3

Sungrow Power Supply Co., Ltd. Ako popredný dodávateľ výrobkov pre solárny elektronický priemysel, stanovuje Steca medzinárodné štandardy pre reguláciu a riadenie systémov solárnej energie. Značka Steca je synonymom pre inováciu a víziu. V koncepcií, vývoji, výrobe a marketingu sa spoločnosť zaviazala na dodržiavanie najvyšších štandardov kvality. Okrem toho Steca neustále skúma technológie, ktoré vyvinuli s ohľadom na jednoduchosť ovládania.

Delta

 4

Nemecký holding, zameriavajúci sa na elektroniku, automatizáciu, telekominkačnú techniku a obnoviteľné zdroje. Meniče sa vyznačujú cenovou atraktivitou, kvalitou a záručným servisom.

IBC Solar

5 

Solárne panely od IBC SOLAR patria, pokiaľ ide o spoľahlivosť a kvalitu, ku špičke v tomto obore. Produkty, ktoré ponúka, pochádzajú od nemeckých a ďalších kvalitných medzinárodných výrobcov. Na všetkých solárnych paneloch IBC SOLAR je zreteľne uvedená krajina pôvodu a „made in Germany“ je naozaj vyrobené v Nemecku. Ale aj keď sú jednotlivé komponenty vyrobené kdekoľvek, IBC SOLAR je vždy poskytovateľom záruky, vďaka 28-ročným skúsenostiam vo fotovoltike.

 Benq Solar

6

BenQ Solar, divízia spoločnosti AU Optronics, je odhodlaná vniesť solárnej energii do vášho každodenného života ekologickejším, efektívnejším, spoľahlivejším a jednoducho prístupným spôsobom. Dodávateľ kompletných riešení BenQ Solar sa špecializuje na poskytovanie vysoko efektívnych solárnych riešení pre domácnosti, firmy i verejný sektor. S kompletným solárnym výrobným reťazcom, ktorý zahrnuje výrobu polykryštalického kremíku, plátkov, článkov, panelov a systémov, sa BenQ Solar pýši ponukou prvotriednej kvality a spoľahlivým výkonom pri nákladoch zrovnateľných s konkurenciou.

Batterien-Montage-Zentrum GmbH (BMZ)

BMZ batery logo

Ako systémový dodávateľ a špecialista na inteligentné riešenia batérií si BMZ GmbH zabezpečila vedúcu pozíciu na rýchlo rastúcom trhu s lítium – iónovými (Lithium-lon) batériami v priebehu niekoľkých rokov. Táto medzinárodná spoločnosť má v súčasnej dobe pobočky a výrobné závody v Nemecku, Poľsku, Číne a USA a je jedným z popredných európskych dodávateľov akumulátorov.